Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Je to nelegální ?

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
EWE
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 11
Registrován: 06 črc 2010 19:07

Je to nelegální ?

#1 Příspěvek od EWE »

Je nelegální když jsem si stáhl legální 30dení trial eset nod 32 smart security 4 a potom jsem si licenci našel na netu!?

branda
Přítel fóra
Přítel fóra
Příspěvky: 176
Registrován: 22 říj 2007 18:41

Re: Je to nelegální ?

#2 Příspěvek od branda »

EWE píše:Je nelegální když jsem si stáhl legální 30dení trial eset nod 32 smart security 4 a potom jsem si licenci našel na netu!?
Neslučuje se to s podmínkami užívání trial verzí, tedy je.
Navíc se jedná pouze o zkušební verzi programu. Existují velmi slušné alternativy v podobě freeware pokud z nějakých důvodů nemůžete pořídit placený software :wink:

Vao02
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 149
Registrován: 21 srp 2007 20:30

Re: Je to nelegální ?

#3 Příspěvek od Vao02 »

Licence se na internetu jen tak najít nedá, že. Takže navíc se vystavujete riziku, že takto zaopatřený program vám nebude správně fungovat. Což je u tak důležitého programu, jako je bezpečnostní ochranný program, docela podstatná věc :wink:
ObrázekObrázekObrázek

Uživatelský avatar
Black-g
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 79
Registrován: 09 říj 2010 23:28
Bydliště: Děčín CZ

Re: Je to nelegální ?

#4 Příspěvek od Black-g »

EWE píše:Je nelegální když jsem si stáhl legální 30dení trial eset nod 32 smart security 4 a potom jsem si licenci našel na netu!?
v tom případě já jsem teda fakt nelegálních stahovačů královna :D :D jasně že je to legál ;) jde jenom o trial verzi takže můžeš bejt OK :D :iefox: :thumbsups:

j3šť3r
Přítel fóra
Přítel fóra
Příspěvky: 451
Registrován: 25 čer 2007 01:15
Bydliště: M. Boleslav

Re: Je to nelegální ?

#5 Příspěvek od j3šť3r »

ale no tak, "potom jsem si licenci našel na netu", jestli se nejednalo o oficialni rozdavani licenci (u ESETu jsem na podobnou akci nenarazil), pak je to nelegal.

navic:
6g) Nesmíte používat Software získaný jako zkušební verze nebo Not-For-Resale (dále jen „NFR“) v rozporu s dobrými mravy za účelem vyhnutí se zaplacení Licenčního poplatku dle článku 17.
vylucuje jak opakovanou instalaci trial verze, tak pouziti ruznych cracku/patchu

tim bych to ukoncil :closed:

Uživatelský avatar
cernohous13
VIP in memoriam
VIP in memoriam
Příspěvky: 8721
Registrován: 09 pro 2006 06:19
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: Je to nelegální ?

#6 Příspěvek od cernohous13 »

Black-g píše: já jsem teda fakt nelegálních stahovačů královna :D :D
pak se nediv, že při svém názoru přijdeš k nám s problémem :o http://www.viry.cz/forum/viewtopic.php?f=13&t=105391
Doporučení:
V průběhu léčení prováděj nové instalace a odinstalace jen na můj pokyn.
Důkladně prostuduj a proveď celou operaci podle mé odpovědi.
V případě nejasností se zeptej - vysvětlím Obrázek

-------------------------------------------------------------------------------------------------
> Podpora fóra <

Odpovědět