Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Vhodnej router...

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
nurder
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 80
Registrován: 13 zář 2008 10:04

Vhodnej router...

#1 Příspěvek od nurder »

Ahojte mám prosbu .... schánim router, kterej by přímo odpovdal mému internetu, jelikož nyní co mám ten router kdyžtak (belkin n wireless), tak při stahování dat padá ... ono to ani nemusí být zrovna stahování dat někdy to spadne i samo od sebe.... :) .... našel jsem na internetu dva typy a moc prosím o radu, který by byl tak dostačující.... nebo i kdyby jste mi poradili klidně jiný... mám internet vysokorychlostní od UPC rychlost připojení 25 Mbit/s a průměrné stahování dat 3,2 MB/s .... děkuju moc :)

zde ty dva co jsem našel: http://www.mall.cz/sitove-prvky/d-link- ... 100-switch
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=46093

Uživatelský avatar
Roli
VIP
VIP
Příspěvky: 13400
Registrován: 26 lis 2006 13:37
Bydliště: ČR

Re: Vhodnej router...

#2 Příspěvek od Roli »

Zdravím, doporučuji TENHLE osobně ho používám nějaký ten pátek.

Vlastní ho na moje doporučení několik známých a jsou naprosto spokojení.

Při přenosu velkých dat jak v domácí síti tak z netu nepadá, má nastavení v češtině, slušný design a velký vyzařovací výkon.
| Rsit | Mbam | AVPTool | Cure It |

O víkendu odpočívám :all_coholic:

Vao02
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 149
Registrován: 21 srp 2007 20:30

Re: Vhodnej router...

#3 Příspěvek od Vao02 »

Zdravím, má ale jednu nevýhodu, nepodporuje standard n ( poslední a nejlepší způsob vysílání ), což se zdá možná jako nepodstatné, ale moje zkušenost praví,že na kvaltě signálu, tzn. dosah a pokrytí v tomto dosahu je dost poznat! ( n-ko mě pokrylo místa v pokoji, kde standardy b/g měly hluchá místa... zejména dál od routeru za stěnami ), dále pokud má člověk rychlejší net, tak jsou ztráty menší = dál od routeru větší rychlost než b/g.

takže za mě, já bych si připlatil těch cca 200,- Kč a koupil ten D-link DIR 615 :wink:
ObrázekObrázekObrázek

Uživatelský avatar
sudanec
VIP
VIP
Příspěvky: 2119
Registrován: 02 lis 2006 00:48
Bydliště: Khartoum, Sudan
Kontaktovat uživatele:

Re: Vhodnej router...

#4 Příspěvek od sudanec »

Suhlasim s Vao02.. kupovat dnes router nepodporujuci nkovy standard by som neodporucal.
Obrázek

nurder
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 80
Registrován: 13 zář 2008 10:04

Re: Vhodnej router...

#5 Příspěvek od nurder »

Jéé moc děkuju ... :) .... tak dám na Vás

Odpovědět