Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

spyware terminator -- agent spyware ???

Moderátoři: JaRon, james008, Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Laudan
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 16
Registrován: 18 úno 2005 03:19
Bydliště: Praha

spyware terminator -- agent spyware ???

#1 Příspěvek od Laudan »

nekolik tydnu vaham s zalozenim tohoto tematu ale neda mi to...........

jde o to,ze stale premyslim zda termousek neni nahodou sam spyware ktery jsme si dobrovolne nasadili do nasich kompu?
no a kdyz jsem na toto tema dnes prochazel internet,taxem nasel radu prispevku jejichz autori jsou o tom presvedceni.
doufam,ze jde jen o mou paranoiu ale rad bych si tu neprijemnou predstavu vyjasnil.

mam na mysli veci k nimz prikladam odkaz :
http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ ... /hodnoceni

paradoxne byt pochopitelne moc rad uvidim nazory typu,ze jsem paranoidni kreten,ze termouska proverily a doporucuji renomovane laboratore a tak podobne...........
daleko vetsi podezreni mam na tu jejich bezpecnosti listu do prohlizecu kterou vsak nemam.

co o tom soudite..............?????????
To,ze jsem paranoidni jeste neznamena,ze po mne nejdou..... ;-)

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118324
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: spyware terminator -- agent spyware ???

#2 Příspěvek od Rudy »

Osobně soudím, že ne. Zde ani v soukromé praxi jsem nezaznamenal žádný poodobný problém se SpywareTerminatorem.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Uživatelský avatar
Laudan
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 16
Registrován: 18 úno 2005 03:19
Bydliště: Praha

Re: spyware terminator -- agent spyware ???

#3 Příspěvek od Laudan »

pane rudy cago_belo,s radosti vas takhle po letech zas jednou zdravim :) :) :)

to vite,jednak mam sam nejaka mlhava,nic neznamenajici podezreni a pak hlavne procteni toho odkazu,ze jsem to zde radeji zalozil.
no,snad je vse v poradku. uvidime zda se nekdo s necim ozve.

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118324
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: spyware terminator -- agent spyware ???

#4 Příspěvek od Rudy »

Také zdravím! :)
Zajisté sem může dát někdo jiný názor. ST považuji za jeden z nejlepších antispy softů.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Uživatelský avatar
Laudan
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 16
Registrován: 18 úno 2005 03:19
Bydliště: Praha

Re: spyware terminator -- agent spyware ???

#5 Příspěvek od Laudan »

jelikoz se nikdo neozyva tak holt sam pujdu proti proudu.

:idea: jiz nejde jen o podezreni ale pro mne vcelku jistotu,ze termousek je sam o sobe velice agilni agent spyware. :idea:
dosel jsem k tomu tak kdyz mi vcera necekane zacal komunikovat do celeho sveta,konkretne madarsko,francie,cechy,japonsko a usa. nejdrive jsem si myslil,ze se jedna o nejaky update ale program i po kontrole hlasil,ze ma obe polozky aktualni.
delal to,byt pres pomale gprs,nekolik hodin az jsem ho exkomunikoval z kompu.
co kde vyzvanil je jiz ted jedno,jen doufam,ze mi snad nic staleho nestahl.......
pri te komunikaci mi bylo divne proc odesila zhruba tolik co stahuje,dokud jsem si zpocatku myslel,ze jde o aktualizaci.
obavam se,ze to aktualizace skutecne byla ale ne moji databaze :wink:
To,ze jsem paranoidni jeste neznamena,ze po mne nejdou..... ;-)

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118324
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: spyware terminator -- agent spyware ???

#6 Příspěvek od Rudy »

Já vám názor vyvracet nebudu......
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Uživatelský avatar
Marek-26
Přítel fóra
Přítel fóra
Příspěvky: 1000
Registrován: 16 pro 2006 15:53
Bydliště: Brüx/Praha

Re: spyware terminator -- agent spyware ???

#7 Příspěvek od Marek-26 »

Laudan píše:jelikoz se nikdo neozyva tak holt sam pujdu proti proudu.

:idea: jiz nejde jen o podezreni ale pro mne vcelku jistotu,ze termousek je sam o sobe velice agilni agent spyware. :idea:
dosel jsem k tomu tak kdyz mi vcera necekane zacal komunikovat do celeho sveta,konkretne madarsko,francie,cechy,japonsko a usa. nejdrive jsem si myslil,ze se jedna o nejaky update ale program i po kontrole hlasil,ze ma obe polozky aktualni.
delal to,byt pres pomale gprs,nekolik hodin az jsem ho exkomunikoval z kompu.
co kde vyzvanil je jiz ted jedno,jen doufam,ze mi snad nic staleho nestahl.......
pri te komunikaci mi bylo divne proc odesila zhruba tolik co stahuje,dokud jsem si zpocatku myslel,ze jde o aktualizaci.
obavam se,ze to aktualizace skutecne byla ale ne moji databaze :wink:
Nevím zda jste si stačil všimnout ale aktualizace v ST se šíří na bázi torrentů. :) Proto komunikuje různě po světě asi od Vás někdo stahoval aktualizace.

Uživatelský avatar
earl
VIP
VIP
Příspěvky: 1279
Registrován: 14 pro 2005 20:59
Bydliště: Brno

Re: spyware terminator -- agent spyware ???

#8 Příspěvek od earl »

No tak k te diskuzi na vami uvedenem webu.

Takovou snusku blbosti,zgryndu a bliti na software i na oponenta,co napsal prispevek prede mnou, je mozno videt jak v

ruznych diskuzich tak i na ruznych forech tykajicich se napr. hardwaru.To je vec,kde cteni je ztratou casu.

Clovek,ktery napise,ze po nainstalovani na cisty system mu ST sam od sebe skenuje pc a nachazi viry si ho plete bud s

rouge antispywarem anebo je to vul.

Kolega Marek-26 vam osvetlil komunikaci ST v internetu a ja vam doporucuji, si projit skutecne renomovane

security weby,kde se daji sehnat mnohem objektivnejsi informace.

Strycek Google vam s tim urcite rad pomuze.
Autoruns + HitmanPro + UPM + Avenger + GMER + OTM + AVPTool + RSIT + RootRepeal
________________________________________________________________________________________
ObrázekAKTUALIZOVANY ANTIVIR A PERSONALNI FIREWALL JSOU DVE NEZBYTNE OCHRANNE KOMPONENTY KAZDEHO PC,PRIPOJENEHO DO INTERNETU!!!
ObrázekZALOHOVANIM OSOBNICH DAT O NE NEPRIJDETE V PRIPADE FATALNICH PROBLEMU SE SOFTWAREM I HARDWAREM!!
ObrázekNEPOUZIVEJTE COMBOFIX NA VLASTNI PEST, POUZE, POKUD K TOMU BUDETE VYZVANI.PRI NESPRAVNE MANIPULACI S NIM MUZE DOJIT K ZNEFUNKCNENI SYSTEMU!
Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek
___________________________________________________________
----------------------earl@forum.viry.cz-----------------------

Uživatelský avatar
Laudan
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 16
Registrován: 18 úno 2005 03:19
Bydliště: Praha

Re: spyware terminator -- agent spyware ???

#9 Příspěvek od Laudan »

panove moc a moc vam dekuji za vase prispevky :!: :)

toto jsem tedy vazne necekal a ano,o tech aktualizacich systemem torent jsem vubec nevedel,to by celou zalezitost mohlo vysvetlovat a ja tuto verzi nedokazi poprit.
i jsem si tam v nastaveni aktualizaci vsiml neceho jako klient_klient coz by vase slova potvrzovalo ale ja nevedel co to ma znamenat.

mam o cem premyslet,ovsem zda se k programu nekdy vratim veru nevim. navic alespon ja dostaval aktualizace z neceho,jiz nevim jiste,myslim primo crawler co zadne me podezreni nevzbuzovalo.
no,at je to jakkoliv,tak jeste jednou dekuji za reakce byt priznavam,ze 100% presvedcen nejsem :)
navic predstava,ze si odemne bude nekdo neco stahovat,cokoliv,je pro mne nepripustna.
To,ze jsem paranoidni jeste neznamena,ze po mne nejdou..... ;-)

Uživatelský avatar
MINIMAXA
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 138
Registrován: 11 pro 2008 21:39
Bydliště: Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: spyware terminator -- agent spyware ???

#10 Příspěvek od MINIMAXA »

zdravím....no tak pokud nechcete aby si od vás někdo stahoval aktualizace...stačí v nastavení aktualizací nastavit Server Spyware Terminatora...a máte to vyřešené.......a jednu radu: nevěřte všemu,co se na internetu píše..:-)

james008
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 834
Registrován: 04 lis 2004 15:30
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: spyware terminator -- agent spyware ???

#11 Příspěvek od james008 »

No ... to me celkem pobavilo... brat jako bernou minci debatu nejakych zajiste velice mladistvych neodbornych prispevatelu na webu ktery se nezabyva security tematikou ale slouzi jako sklad software na ktrery obvykle nikdo nedohlizi......
Spy term je ok.... nebal jsem se jej dat docasne i na server ktery mam nanestesti jeden i na oknech.....
je to v poradku... to by se spis divili ti tynejdzri co ze to pouzivaji ve svych pc
za jiny software od komunikatoru po jejich milovane stahovace ...... :-)
Vetsina takovych lidi dsti siru na ochranne baliky a pritom v pozadi jsou pripojeni do vsemoznych p2p siti
a maji v komunikatorech a protokolech jejich komunikace vyplnene sve udaje ktere volne hlasaji
do sveta ...vsetne sdelovani svych personalii na twiterech a faceboocich :-)

Zde se najdou lide kteri tomu alespon z casti rozumi a tak pokud kouknete na doporuceny software a nazory
radcu a moderatoru tak zjistite ze spatny byt urcite nemuze ;-) (jinak pohledejte na netu seznamy tzv. Rogue spyware produts.... to jsou seznamy tech skodlivych ochran... )

A jako posledni... Spy Term.. to puvodni jadro ..vyvijeli sikovni kluci v Brne... u nas jsou programatori
celkem solidni oproti nekterym jinym zemim ;-) :-)
Obrázek Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek Obrázek Jsem v >>Obrázek :-)
Obrázek
Obrázek Obrázek
Pravidla fóra a Důležité informace <> Tipy & Triky & Návody
Pokud me potrebujete na nejake aktivity nesouvisejici s forem,
ma domaci stranka je zde: http://www.james008.net

Uživatelský avatar
Laudan
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 16
Registrován: 18 úno 2005 03:19
Bydliště: Praha

Re: spyware terminator -- agent spyware ???

#12 Příspěvek od Laudan »

james008 : nemam k vasemu prispevku moc co dodat,tak pisi az dnes.

snad jen,ze si to predstavuji tak,ze pokud se vubec z termouska stal spyware,tak az po te co prestal byt ceskou zalezitosti.........

asi jsem se vsak spletl a snad to tak neni,snad............
To,ze jsem paranoidni jeste neznamena,ze po mne nejdou..... ;-)

james008
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 834
Registrován: 04 lis 2004 15:30
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: spyware terminator -- agent spyware ???

#13 Příspěvek od james008 »

Laudan píše:james008 : nemam k vasemu prispevku moc co dodat,tak pisi az dnes.

snad jen,ze si to predstavuji tak,ze pokud se vubec z termouska stal spyware,tak az po te co prestal byt ceskou zalezitosti.........

asi jsem se vsak spletl a snad to tak neni,snad............
Muzete byt v klidu.. aktualne k dnesnimu dni muzu za sebe rici zodpovedne ze se nicim jinym nez ochrannym balikem nestal....
Obrázek Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek Obrázek Jsem v >>Obrázek :-)
Obrázek
Obrázek Obrázek
Pravidla fóra a Důležité informace <> Tipy & Triky & Návody
Pokud me potrebujete na nejake aktivity nesouvisejici s forem,
ma domaci stranka je zde: http://www.james008.net

Uživatelský avatar
Laudan
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 16
Registrován: 18 úno 2005 03:19
Bydliště: Praha

Re: spyware terminator -- agent spyware ???

#14 Příspěvek od Laudan »

schrnu to tak,ze pocitac by si mel kazdy zabezpecit dle sveho nejlepsiho vedomi,svedomi a presvedceni a pouzivat jen to cemu on sam veri.

v soucasnosti mam,mimo kerio ---- avast,defender,malwarebytes a superantispyware.

k absolutni spokojenosti mi chybi jen to abych jeden z tech dvouch poslednich mel v kompletni podobe i s rezidentnim stitem.
nejradeji malwarebytes coz je muj oblibenec.

zaroven rad dekuji za zdejsi cestinu do superantispyware :idea: neb si nejak myslim,ze ji spachali mistni radci :)
To,ze jsem paranoidni jeste neznamena,ze po mne nejdou..... ;-)

Martinnnnn
VIP
VIP
Příspěvky: 36
Registrován: 30 pro 2004 19:17
Bydliště: Jižní Morava

Re: spyware terminator -- agent spyware ???

#15 Příspěvek od Martinnnnn »

james008 píše: A jako posledni... Spy Term.. to puvodni jadro ..vyvijeli sikovni kluci v Brne... u nas jsou programatori
celkem solidni oproti nekterym jinym zemim ;-) :-)
Jen dodam, ze ST se stale a porad vyviji v Brne, a nejspis jeste dlouho bude :)

Jinak musim uznat, ty recenze na stahuj mne opravdu pobavily :lol:

Odpovědět