Ve středu 20. února 2013 se koná konference Security 2013. Jedná se o jednu z největších akcí v České republice zaměřených na bezpečnost ICT. Během předešlých ročníků své existence si konference vybudovala pevné postavení v kalendářích předních IT manažerů, bezpečnostních specialistů a auditorů.Konference již tradičně proběhne paralelně ve dvou sálech s rozdílným programem. Účastníci mohou volně přecházet a sestavit si tak vlastní program, který plně vyhovuje jejich zájmům. Pro letošní ročník jsou připraveny následující témata:

Manažerský sál
M-I. blok: IT Governance – blok garantovaný ISACA CRC
M-II. blok: Case studies
M-III. blok: Právní aspekty provádění penetračních testů
M-IV. blok: Case studies II

Technický sál
T-I. blok: Security Information and Event Management (SIEM)
T-II. blok: Penetrační testy – nové hrozby
T-III. blok: Bezpečnost mobilních technologií
T-IV. blok: Detekce pokročilých útoků

Na základě pozitivních ohlasů z minulých ročníků se opět navýšil počet živých případových studií, které představí přímo sami zákazníci. Zároveň je kladen důraz na odbornost a zejména nezávislost přednášek. Také vzhledem k partnerství s ISACA Czech Republic Chapter (ISACA CRC) na konferenci nemají prostor komerční (obchodně-marketingové) prezentace.

Konference se uskuteční ve středu 20. února 2013 v AquaPalace Hotelu Praha, který se nachází na ulici Pražská 137, Čestlice (Praha-východ).

Více informací o konferenci včetně podrobného programu, výše účastnického poplatku a možnosti on-line registrace najdete zde: http://www.aec.cz/konference.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..