Doufáte, že se vás a vašich dětí problémy na Internetu netýkají? Omyl! Přečtěte si tuto knihu a zjistíte, že vaše sladká nevědomost a jejich nemístná sebejistota může ublížit.

Představení knihy v Zeleném salónku

Představení knihy v Zeleném salónku

V úterý proběhlo slavnostní přestavení této jedinečné knihy, která je určena hlavně rodičům. Vzhledem k tomu, že akci zaštiťoval senátor JUDr. Miroslav Antl, proběhlo představení přímo v Zeleném salónku Kolovratského Paláce s bohatou historií.

Kniha „Bezpečnost dětí na Internetu“ obsahuje deset tematických okruhů – potíží, které se týkají každého uživatele počítače či mobilního telefonu s přístupem na Internet. Najdete v něm skutečné příběhy ze života a reálné situace. Poskytuje praktické rady: jak problémům předejít a jak je řešit, pokud nastanou. Doporučuje postupy a návody, kontakty na pomáhající pracoviště, tipy na vhodný software, odkazy na další zdroje informací. Na tvorbě knihy se podílelo více než dvě desítky odborníků (odstavec „slávy“ byl dopřán i mě 🙂 ), pro něž jsou zmíněná témata denním chlebem. Při čtení navíc nebudete potřebovat žádné speciální znalosti. Hlavními autory jsou Lenka Eckertová a Daniel Dočekal.

Knihu lze zakoupit třeba přímo na e-shopu Computer Press: http://knihy.cpress.cz/bezpecnost-deti-na-internetu.html

kniha

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..