Podařilo se nám spustit novou užitečnou službu vzdálené pomoci, která dostala název NEŠLAPE.CZ.Stalo se tak hlavně díky zájmu odborníků z diskuzního fóra forum.viry.cz, kteří pomáhali lidem s odvirováním jejich počítačů na bázi textové komunikace. Nově se ale dokážou připojit vzdáleně přímo k problémovému počítači a havěť zlikvidovat napřímo i bez hlubších znalostí uživatele. Pochopitelně nemusí jít nutně jen o zásah v souvislosti s odstraňováním havěti. Může se jednat i o pročištění počítače od zbytečností, urychlení počítače či doinstalování bezpečnostních záplat. Záleží na požadavku uživatele. O nové službě NEŠLAPE.CZ lze najít podrobnější informace přímo na NESLAPE.CZ 🙂


4 komentářů » for Nová služba vzdálené pomoci – nešlape.cz v provozu!
 1. Powerack napsal:

  Tahle služba není z nejlevnějších. Myslím, že si počítač budu prozatím spravovat sám. Sice je diagnostika, jak tomu říkáte, zdarma, ale nevěřím, že by zůstalo jen u toho. Operátor si může říct, že jste natolik hloupí, že si může vymyslet nějakou závadu a účtovat si za nápravu oněch 349 – 999 Kč, případně i více.

  Další věc, co mně napadla. Cca polovina, ne li více uživatelů nemá čistý OS. Pokud nemáte čistý (legální) OS a připojíte se k této službě. Co si o vás asi pracovníci pomyslí? A jak to budou řešit? Napadá mně jediné: udáním.

  Jediné využití, které má smysl, je řešení problémů na dálku ve firmách. Tam by ty ceny odpovídaly.

 2. Martin napsal:

  Cenovo dost drahe, obchodne podmienky ako pise Powerack nejednoznacne, sluzbu realizuju „odbornici“ ktorych identita a bezuhonnost nie je jasna; t.j. pustit si cudzieho cloveka k PC s osobnymi datami povezujem za dost nestastne riesenie. Myslienka pekna ale prakticka realizacia je spojena s mnozstvom moznych co … ak! 🙁

 3. igi napsal:

  Ahoj,

  vidíte to moc černě 🙂 Pokud má někdo zavirovaný počítač a nemůže díky tomu třeba dokončit učetní závěrku, tak ty výše uvedené záležitosti určitě řešit nebude a ta cena za zásah může být v konečném důsledku naprosto zanedbatelná. Navíc je to svobodném rozhodnutí zákazníka, zda tu službu využije nebo ne. Kromě toho zákazník veškerou činnost operátora vidí na monitoru a může to kdykoliv přerušit, pokud se mu něco nelíbí. Pokud dáte počítač do servisu, takovou možnost mít určitě nebudete. Obavu z přepálené ceny za zásah chápu, ale to je všeobecný problém ne jen on-line služeb. Nicméně lidi v týmu znám a jsem přesvědčen o tom, že nikdy nepůjdou „přes mrtvoly“ a nebudou tahat zákazníky za nos. A k normálnímu chování jsem je i nabádal. Je tedy pravdou, že u konkurence asi občas „přes mrtvolu“ jdou, protože hned u prvního zásahu bylo zjištěno, že pán si nechal vzdáleně v minulosti přeinstalovat WinXP na Windows 7 a operátor mu to ochotně zrealizoval i přesto to, že měl pouze 768 MB RAM!

  Igi

 4. Richard napsal:

  Dobrý večer, já jsem se službou Nešlape.cz velmi spokojený. Zaviroval se mi totálně počítač. Kontaktoval jsem přes stránky http://www.neslape.cz odborníka, po hodince od odeslání emailu mi volal operátor a působil velmi seriózně. Jsem velmi nedůvěřivý člověk, nicméně jsem byl velmi mile překvapený, jak služba funguje. Vše bylo podle informací, jak mají psáno na stránkách. Přístup se mi zamlouval, jelikož byl pro me velmi osobní. Bylo mi vše vysvětleno i operátorem, já jakožto zákazník můžu sledovat vše co se na mém PC děje. Ve finále se kromě virů objevila i nadstandartní řada problémů s windows atd. , nicméně mi pomoc nebyla odepřena a problém se důkladně řešil až do konce. Podstatné pro mne jako zákazníka je to že opravené PC funguje na 100% a nemám obavy z nějakých neopodstatněných keců lidí co tuto službu nevyužili, kteří tvrdí, že může dojít ke krádeži dat ? Proboha jakých ? Zaneste si PC do servisu, za podstatně vyšší cenu a máte zde nějakou jistotu. Upřímě řečeno, těch pár fotek a nějaký soubor, nevím k čemu by někomu byl…. ! Podtřženo – sečteno. Službu Nešlape.cz, budu dále využívat a doporučovat ostatním, jelikož si myslím, že je to pomoc na správém místě ! Tímto zdravím Tým Nešlape.cz a speciálně Štefana, kterému za vše děkuji !!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..